Ingredients (İçerik):

Aqua (water), Propanediol, Dimethyl Isosorbide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Calendula Officinalis Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Hypericum Perforatum Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Spilanthes Acmella Extract, Propolis Extract

Propanediol: Bitkisel kaynaklı doğal çözücü. Bitkisel ekstraktların çözünürlüğü için kullanılmıştır.

Dimethyl isosorbide: Aktif maddelerin epidermise  penetrasyonunu artırır.

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil:  Formülasyonda çözücü ve yumuşatıcı olarak kullanılmaktadır.

Gliserin: Cilt Bariyerini Güçlendirmeye, Cildin Yumuşamasına ve Pürüzsüzleşmesine Yardımcı olur.

Calendula Officinalis Extract:  Yara izlerini ve çatlakları tedavi etmek için kullanılan güçlü bir ajandır. Vücudun doğal iyileşme etkisini uyarır. Hasarlı cildi yeniler ve vücudun daha fazla kolajen üretmesini sağlar (bu cilt iyileşmesi için hayati önem taşır.)  Aynı zamanda besleyici bir nemlendirici olarak çalışır ve anti-inflamatuar, yatıştırıcı ve koruyucu özelliklere sahiptir.

Olea Europaea Leaf Extract: Yaşlanmanın görünümünü yavaşlatabilme özelliği vardır. Tahrişi yatıştırıp, kızarıklığı azaltarak cildi arındırır ve besler. Ayrıca ciltteki hasarı onarır, nemlendirir, dolaşımı hızlandırır ve yeni hücrelerin büyümesini teşvik eder.  Zeytin yaprağı özü cildinizde sert hava koşulları, çevresel stres faktörleri ve kirleticilere karşı koruma sağlar.

Glycyrrhiza Glabra Root Extract:  Meyan kökü ciltteki melanini (diğer adıyla pigment) dağıtmaya yardımcı olur ve iltihap sonrası hiperpigmentasyonun görünümünü iyileştirir. Meyan kökü cilt tonunu eşitlemekle birlikte koyu lekelerin gözle görülür şekilde kaybolmasına yardımcı olur, yeni lekelerin oluşmasını engeller.  Genel olarak cildin parlaklığını artırır. Meyan kökü anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Bu yüzden tahriş olmuş ciltler için tedavi edici olduğu bilinmektedir. Araştırmalar meyan ekstresinin egzama tedavisinde etkili bir ajan olduğunu İspatlamıştır. Cilde topikal olarak uygulandığında semptomları önemli ölçüde azalttığı gözlemlenmektedir.

Hypericum Perforatum Extract: Cilt hücrelerini onarır ve yeniler. Cilt tonunu dengeler ve canlandırır. Sivilce oluşumunu ve lekeleri azaltmaya yardımcı olurlar. Güneş lekeleri üzerinde etkilidirler.

Sodium Hyaluronate: Cilde nüfuz eder ve suyu cilt hücrelerine bağlayarak cildin tüm katmanlarını değerli, gençleştirici nem ile besler. Epidermisi (cildin üst tabakası) değerli nemle doldurduktan sonra, hyaluronik asit nemlendirici görevi görür ve çevredeki ortamdan nem çekmeye devam eder. Bu cilt için kalıcı bir nemlendirme sağlar. Nemi hapsetmeye yardımcı olmak için cildin doğal bariyerlerini güçlendirir. Cildin esnekliğini artırır. Hücre yenilenme sürecini hızlandırır.

Phenoxyethanol / Ethylhexylglycerin: Koruyucu olarak kullanılmaktadır.

Panthenol: Hidrasyonu iyileştirir, cildin kaşınmasını ve iltihaplanmasını azaltır. Epidermal yaraların iyileşmesini hızlandırır ve iyileştirir. Genellikle güneş yanığını tedavi eden ürünlerde kullanılır. Pantenol topikal olarak uygulandığında cildin alt katmanlarına nüfuz eder, cilt hücreleri tarafından emilir ve pantotenik aside (yaygın olarak B5 vitamini olarak bilinir) dönüştürülür. 

Spilanthes Acmella Extract: Güçlü, geri dönüşümlü bir kas gevşetici etki uygular. İlk günden itibaren kaz ayaklarında gözle görülür şekilde düzelme görülür.Dikey kırışıklıkları (barkod kırışıklıkları ve acılık kıvrımları) net şekilde azaltır.Dudak çevresini yeniden tanımlayarak daha keskin ve yoğun hale getirir. Sürekli kulanımda, uzun vadede kırışıklıklar üzerinde etkili olmaya devam eder.

Propolis Extract: Yaraların ve cilt hasarlarının iyileşme sürecini hızlandırır.Uçuk belirtilerini azaltmada etkilidir.Kırışıklıkları yok eder ve cildi pürüzsüz hale getirir.Nem tutucu özelliği ile cildin daha sağlıklı ve canlı olmasına yardımcı olur.Hassas ciltlere karşı naziktir ve kızarıklıkların azalmasına yardımcı olur.